O nás

Výhradní dovozce centrálních vysavačů GarageVac a InterVac

Naše společnost Newag s.r.o., která byla založena již v roce 1993. Na českém trhu tak působíme jíž více jak 25 let. Jsme výhradním dovozcem kanadských centrálních vysavačů Husky a Duovac.  Hlavní aktivitou firmy byl od prvopočátku dovoz centrálních vysavačů značky Husky a Duovac z Kanady. Jedná se vysavače, které nabízí zcela unikátní záruku 25 let, což nikdo jiný na trhu centrálních vysavačů nenabízí!

Díky potřebám zákazníků se naše nabídka výrobků postupně rozšířovala. Do našeho portfolia jsme přibrali také další vysavače. V přůběhu let jsme navázali spolupráci s americkým výrobcem vysavačů GarageVac a InterVac.

GarageVac

GarageVac má více možností pro jeho využití. Jak již název vysavače naznačuje, prvotní myšlenka využití je v garáži, ale ne vždy tomu tak musí být. Jeho výhodou je rychlá instalace, snadná obsluha a oceníte ho všude, kde se nebudete chtít přenášet klasický vysavač. Své místo tak nachází v bytech, rodinných domech (instalovaný v patrech domu), na chatách a chalupách, a samozžejmě také v již zmíněné garáži. Díky smršťovací hadici, která se natahuje v délce 2,5 až 12m a nástavcům se dostanete do všech škvír a zákoutí.

InterVac

InterVac může být navíc zabudován více způsoby, včetně umístění na boku nebo uložení na zadní straně, tak aby to nejlépe vyhovovalo Vašim potřebám. Vhodný pro zapuštění do stěny kuchyňské linky, šatní skříně atp. Jedná se o systém "centrálního vysávání" a je možné ho napojit na trubní rozvod a využít dalších doplňků, jako je například štěrbinová zásuvka.

Napište nám