Průhledný pohled

Úklid garáže a auta jen za 10 minut!

GARAGEVAC - KOMPAKTNÍ CENTRÁLNÍ VYSAVAČ

Seznamte se s kompaktním centrálním vysavačem GarageVac, který v sobě spojuje výkon, snadnou obsluhu a jednoduchou instalaci. Odložte svůj starý mobilní vysavač.

GarageVac je určený nejen pro úklid Vašeho auta, nebo garáže, ale i do bytů, chat nebo tam, kde není možná instalace klasického centrálního vysavače. Díky kompaktním rozměrům (hloubka jen 10 cm) se vejde i do opravdu stísněných prostor.

Od „velkých“ centrálních vysavačů přebírá GarageVac hlavní výhodu: sací jednotka je pevně instalovaná. Při úklidu manipulujeme jen s lehkou elastickou hadicí, kterou je možné natáhnout do délky až 12 metrů. Nemusíme za sebou přístroj vozit a obávat se kolize s nábytkem či s rohy stěn. Po dokončení úklidu se hadice smrští na délku 2,5 metru, v tomto stavu ji pohodlně uložíte na tělo vysavače.

Excelentní výkon

Při vysání nedochází v místnosti k víření prachu, nasátý vzduch odchází do centrálně umístěné jednotky. Jeho filtrace probíhá přes velmi účinný HEPA filtr a pětivrstvé sáčky. Ty mají nadstandardní velikost 3,7 l (příruční vysavače většinou 2 l), takže není nutná jejich častá výměna.

Elegantní tělo GarageVacu je vyrobeno z velmi odolného polykarbonátu, který vysavači zaručuje vysokou mechanickou odolnost. Pohon zajišťuje silný motor o sacím výkonu 400 airwattů - pro srovnání, běžný domácí vysavač obvykle dosahuje výkonu 250-300 airwattů.

Snadná obsluha

Velkou devizou centrálních vysavačů je rovněž bohaté příslušenství a GarageVac nezůstává svému vzoru nic dlužen. V ceně GarageVacu je zahrnuta sada praktický doplňků pro snadný úklid obsahující zmíněnou 12metrovou elastickou hadici, teleskopickou tyč s praktickým držákem, podlahovou hubici, ohebnou hadičku pro těžko přístupná místa, speciální kartáč na přístrojovou desku, hubici na čalounění nebo štěrbinový nástavec. Skladování příslušenství je chytře vyřešené - menší doplňky jsou uloženy v horní zaoblené části přístroje.

Montáž za 5 minut

Montáž GarageVacu je otázkou několika málo minut - GarageVac se přichytí na stěnu pomocí čtyř šroubů nebo suchého zipu, elektrický přívod se zapojí do zásuvky a úklid může začít. Model GarageVac GF je pak určen pro vestavění do sádrokartonové příčky či boku skříně - výsledný efekt je tedy dokonalý

Logo Newag Logo Husky Logo Disan Disan
aktuální kace
Odrážka
Mohlo by Vás zajímat...


Archiv
Kontakt
info@newag.cz
+420 261 221 528
NEWAG spol. s r.o.
Vestecká 104
252 41 - Zlatníky, Hodkovice

VISA VISA ELECTRON MAESTRO MASTERCARD

Odrážka

GarageVac - kompaktní centrální vysavač
více
GarageVac – udělejte z úklidu zábavu
Vysavač GarageVac je všestranný pomocník do Vašeho bytu, na chatu, do garáže. Už nebudete muset přenášet celý vysavač!
více
Soutěžili jste s GaregeVacem, výhra putuje do Liblic
více
9q956ho6gq7brp07ovn7g40ve6