Průhledný pohled

Úklid garáže a auta jen za 10 minut!

Často kladené dotazy

Pokud nenaleznete Váš dotaz, můžete se zeptat!

Dobrý den,děkuji. Ten sací výkon 400 W je dost velký, že? K čemu je ho možné přirovnat? Máte nějaké reference na vysavač?

Děkujeme Vám za projevený zájem o náš vysavač Garagevac. Jeho největší výhodou je, že jej nemusíte přenášet, protože je zavěšen na stěně a obsluhujete pouze lehkou elastickou hadici, která se dá natáhnout až na délku 12m!
Co se týče výkonu, tak běžný domácí vysavač má sací výkon mezi 250-350 Airwattů, ve výjimečných případech dosahují také námi udávaných 400 Airwattů. Je to hodnota vzduchového výkonu, která je závislá na mnoha skutečnostech, třeba i na typu použité hubice. U našeho vysavače se jedná o hodnotu, která je měřená na vstupu do vysavače, bez nástavců. Garagevac je ale specifický svým použitím, převážně pro úklid auta a garáže. Může být ale používán i v bytě, nebo rodinném domě. Je nedocenitelný hlavně díky snadné obsluze a neobvykle dlouhé záruce. Naše společnost Newag s.r.o. působí na českém a slovenském trhu více jak 18 let. Prodáváme a instalujeme centrální vysavače Husky a Garagevac je vhodný tam, kde centrální vysavač už není možné nainstalovat. Garagevac je na trhu v USA déle jak 10let.

Všimnul jsem si, že vzduchový výkon GarageVacu je 398 airwattů, kolik je vlastní příkon motoru?

Příkon motoru vysavačů GarageVac je 1300W bez ohledu na typ H, nebo F a barvu výrobku

Můžu GarageVac používat i doma v bytě?

Samozřejmě, je k tomu přímo předurčen. Konečně můžeme nabídnout našim zákazníkům vysavač s výhodami vysavače centrálního za přijatelnou cenu. Naše společnost NEWAG dováží centrální vysavače Husky již více jak 18let a vysávání pomocí centrální jednotky můžeme vždy doporučit. Proč nemít centrální vysavač i v bytě, když je to tak snadné. Pokud byste preferovali řešení s malým centrálním vysavačem, napojeným na trubní rozvod se štěrbinovou zásuvkou v kuchyňské lince podívejte se na stránky www.centralek.cz , kde pro Vás máme připravené řešení. 

Je GarageVac snadné nainstalovat?

Model GH je nainstalován během 5-10 minut. Tak dlouho může trvat vyvrtat 4 otvory pro hmoždinky a zašroubovat šrouby. Vše podle přiložené šablony s návodem. Pak už zbývá jenom GarageVac nasunout na šrouby a můžete začít vysávat.

Logo Newag Logo Husky Logo Disan Disan
aktuální kace
Odrážka
Mohlo by Vás zajímat...


Archiv
Kontakt
info@newag.cz
+420 261 221 528
NEWAG spol. s r.o.
Vestecká 104
252 41 - Zlatníky, Hodkovice

VISA VISA ELECTRON MAESTRO MASTERCARD

Odrážka

GarageVac - kompaktní centrální vysavač
více
GarageVac – udělejte z úklidu zábavu
Vysavač GarageVac je všestranný pomocník do Vašeho bytu, na chatu, do garáže. Už nebudete muset přenášet celý vysavač!
více
Soutěžili jste s GaregeVacem, výhra putuje do Liblic
více
9q956ho6gq7brp07ovn7g40ve6