Průhledný pohled

Úklid garáže a auta jen za 10 minut!

GarageVac – udělejte z úklidu zábavu

Společnost Newag uvádí na trh další revoluční novinku – GarageVac. Pomocníka, se kterým je úklid našeho vozidla, garáže, dílny či skladu doslova hračkou. Samozřejmě s výhodami centrálního vysáván.

Každý majitel automobilu musí jednou za čas dopřát svému plechovému mazlíčkovi a jeho zázemí důkladnou očistu. Jenže takovýto úklid je s klasickým příručním vysavačem zkouškou trpělivosti. Nemotorný přístroj slabého výkonu spíš škodí, než pomáhá. S GarageVacem nic takového nehrozí. Za srovnatelnou investici poskytuje nepoměrně vyšší výkon, účinnost a hlavně uživatelský komfort. Díky centrálnímu umístění jednotky totiž manipulujeme jen s lehkým příslušenstvím.

Tělo GarageVacu je vyrobeno z velmi odolného polykarbonátu, který zaručuje vysokou mechanickou odolnost. O pohon GarageVacu se stará silný motor o sacím výkon 400 Airwattů. Filtraci vysátého vzduchu zajišťují účinné sáčky s objemem téměř 4 litry, které si poradí s prachem, nečistotami a alergeny o velikosti již od 3 mikronů a to s účinností téměř 99%.

Montáž GarageVacu je otázkou jen několika málo minut - GarageVac se přichytí na stěnu pomocí několika šroubů nebo suchého zipu, elektrický přívod se zapojí do zásuvky a úklid může začít. Rozměrové nároky GarageVacu jsou minimální, jeho hloubka je pouhých 10 centimetrů. Například model GF120 se díky tomu snadno zařízne do sádrokartonové příčky či boku skříně, takže zcela splyne se svým okolím.

Stejně jako k Centrálku, i ke GarageVacu náleží pružná hadice o délce téměř 12 metrů. Hadice je lehká, takže se s ní snadno manipuluje, a je nesmírně poddajná. Po dokončení úklidu se hadice stáhne, na délku dva a půl metru a zkrácená se pohodlně uloží na zaoblenou horní část GarageVacu a na boku se přichytí do speciální lišty. Alternativou k pružné hadici je velmi odolná nesmrštitelná hadice o délce 9 metrů.

Pro čalounění sedadel našich automobilů jsou připraveny účinné mini turbo kartáče. Do těžko dostupných míst je určená štěrbinová hubice, pro rychlý úklid palubní desky je zase ideální velký podlouhlý kartáč. A při úklidu se rozhodně neztratí ani odolný kartáč z koňských žíní. Kartáče lze pro pohodlnější úklid hůře dostupných míst nasadit na hliníkovou teleskopickou tyč. Pokud není využití tyče zrovna nutné, stačí jí zavěsit do nástěnného držáku, takže nikomu nepřekáží.

Design se pojí s funkcí - Kartáče a drobné příslušenství je možné uklidit do úložného prostoru v horní části GarageVacu.

GaragaVac je k dostání v bílé, světlé šedé, černé nebo červené barvě v kompletu včetně hadice a příslušenství.

Logo Newag Logo Husky Logo Disan Disan
aktuální kace
Odrážka
Mohlo by Vás zajímat...


Archiv
Kontakt
info@newag.cz
+420 261 221 528
NEWAG spol. s r.o.
Vestecká 104
252 41 - Zlatníky, Hodkovice

VISA VISA ELECTRON MAESTRO MASTERCARD

Odrážka

GarageVac - kompaktní centrální vysavač
více
GarageVac – udělejte z úklidu zábavu
Vysavač GarageVac je všestranný pomocník do Vašeho bytu, na chatu, do garáže. Už nebudete muset přenášet celý vysavač!
více
Soutěžili jste s GaregeVacem, výhra putuje do Liblic
více
9q956ho6gq7brp07ovn7g40ve6